Koppert rozpoczyna trzmielową kampanię

To nie jest tylko ul trzmieli, jest to produkt, który oferuje najlepszą wartość za Twoje pieniądze. Takie jest przesłanie kampanii ‘To nie tylko trzmiel. To Natupol’, która ma zostać rozpoczęta przez Koppert Biological Systems w przyszłym tygodniu. ‘Wysokiej skuteczności kolonie trzmieli w ogromnym stopniu decydują o skuteczności uprawy. W tym przypadku, również chcesz otrzymać możliwie najlepszy produkt, prawda?’

Na całym świecie, profesjonalni plantatorzy opierają się na naturalnym zapylaniu w celu zapewnienia powodzenia swoich upraw. Jako lider na rynku, w ciągu ostatnich 25 lat, Koppert dostarcza trzmiele dla roślin uprawianych pod osłonami. W ciągu ostatnich kilku lat, trzmiele są również dostarczane do producentów upraw otwartych, owoców i nasion.

Remco Huvermann, menedżer produktów do zapylania w Koppert Biological Systems, widzi rosnące zapotrzebowanie wśród producentów, na odróżnienie się za pomocą trwałej i niezawodnej produkcji oraz jakości. ‘Wspieramy producentów w realizacji tych celów, w tworzeniu ich indywidualnego planu ochrony, poprzez zapewnienie wglądu w to, jak nasze produkty mogę się do tego przyczynić. Odnosi się to również do Natupol. To nie jest po prostu <s>pudełko</s> ul trzmieli po określonej cenie, ale raczej wartość i jakość, którą ten produkt dodaje do klienta. Kupujesz dodatkową dawkę pewności.’

Nowa strona www.natupol.com wyjaśnia dokładnie z czym ta pewność się wiąże. ‘Będąc w stanie dostarczyć trochę więcej jakości na wszystkich płaszczyznach, oferujemy klientom najbardziej bezproblemowe rozwiązania, najbardziej niezawodne zapylenie i prawdziwy optymalny stosunek jakości do ceny. Jesteśmy to w stanie zrobić na podstawie wielu lat doświadczeń i badań’ podkreśla Huvermann.‘Wysokiej skuteczności kolonie trzmieli w ogromnym stopniu decydują o skuteczności uprawy. W tym przypadku, również chcesz otrzymać możliwie najlepszy produkt, prawda?

Kampania rozpoczyna się początkowo w krajach Beneluksu oraz południowej Europie. Jeszcze w tym roku zostanie wdrożona w pozostałej części Europu, w północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie. Strona będzie rozbudowywana w ciągu najbliższych miesięcy i przetłumaczona na kilka dodatkowych języków.

Więcej aktualności

Znajdź dystrybutora