Zwiększona zdolność zapylania

W porównaniu z konkurencyjnymi produktami ule Natupol zapewniają zwiększenie zdolności zapylania o co najmniej 30%. Kolonie trzmieli dostarczane przez firmę Koppert bardziej się rozrastają i wystarczają dłużej (na 1 do 2 tygodni). W rezultacie 25-letniego ciągłego selekcjonowania samych najlepszych królowych uzyskano królowe trzmieli cechujące się wysoką witalnością, zdolnością składania znacznie większej liczby jaj i mniejszą wrażliwością na stres. Im więcej jest jaj, tym więcej pyłku trzeba zbierać, tym częściej następuje zapylanie i tym większa ilość czerwia. I to jest właśnie to, co widać na polu i co zapewnia producentom roślin najlepszą wartość za ich pieniądze!

O 30% większe kolonie

Na wykresie nr 1 widać, że ilość czerwia kolonii Natupol na koniec okresu życia kolonii jest o co najmniej o 30% większa od ilości czerwia kolonii konkurencyjnych firm.

Lepszy wzrost ilości czerwia

Wzrost ilości czerwia po 9 do 10 tygodniach przedstawia się bardzo różnie w przypadku różnych marek uli. Im większa ilość czerwia, tym więcej zapylonych roślin, a więc tym większa pewność skuteczności zapylania.

Znajdź dystrybutora