Długa żywotność

W rezultacie 25-letniego ciągłego selekcjonowania samych najlepszych królowych uzyskano królowe trzmieli cechujące się wysoką witalnością, zdolnością składania znacznie większej liczby jaj i mniejszą wrażliwością na stres. Trzmiele firmy Koppert mają dłuższy okres życia i oferują więcej godzin zapylania od trzmieli dostarczanych przez inne firmy. Te witalne trzmiele są w stanie przedłużyć życie kolonii.

8 tygodni zapylania

Dzięki swojej witalności trzmiele Natupol są bardziej odporne na nie najlepsze warunki atmosferyczne (wysokie temperatury, dłuższe okresy niskich temperatur wpływające na uprawniane rośliny itp.). Trzmiele te pracują w trudniejszych warunkach pogodowych dłużej od trzmieli dostarczanych przez inne firmy. W normalnych warunkach okres zapylania przez trzmiele Natupol trwa co najmniej 8 tygodni.

Naturalna produkcja

Założycielką i centralnym punktem każdej kolonii jest królowa. Koppert produkuje królowe, kopiując naturalny cykl w laboratoryjnych, klimatyzowanych pomieszczeniach, w najlepszych możliwych warunkach. Każdorazowo zapewnia się przy tym owadom najlepszy pokarm i najlepszą opiekę. Koppert selekcjonuje wyłącznie królowe o najwyższej jakości. Tak wysoki poziom jakości zapewnia odporność królowych na stres i ich zdolność do składania dużej ilości jaj przez długi okres czasu. Z jaj powstają żarłoczne larwy motywujące robotnice do zbierania pyłku.

Znajdź dystrybutora